SS
Soru Sahibi
8 Kasım 2017 13:14

Fmf astsubaylık için sağlam raporu alabilir mi

Hocam merhabalar. Ben 13 yıllık fmf hastasiyim. Ankarada teşhis koydular şuan 20 yaşındayım jandarma astsubaylık sınavını kazandım sağlık raporumu alırken dahiliye doktoruna fmf olduğumu söyledim beni romatolojiye yönlendirdi.romatoloji crp mr gen testi istedi . Kendilerine astsubay olur muyum diye sorduğumda kurul ile ilgili sorular sormayın diyor . Bu mesleği bu hayatı çok istiyorum. Bilginiz varsa aydınlatabilir mısınız. İyi çalışmalar ..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Ne yazık ki bu konu hakkında bilgim yok Samet Bey. Bu konuyu devlet hastaneleri veya eğitim araştırma hastanelerinde görev yapan uzmanlara sormanızı öneririm.

10 Kasım 2017 09:45