AA
Soru Sahibi
2 Nisan 2018 15:08

Fissur ameliyatı

Hocam bir buçuk ay önce size muayene olmuştum makatta daralma ve sarkma yok demiştiniz sadece fissur var demiştiniz ve krem vermiştiniz kremi kullandım ama ağrım geçmedi acil olarak bı doktora gittim doktor bana bağırsak sarkması ve makat daralması var dedi ameliyat dedi ama ben olmadım çünkü size güveniyorum hocam siz yok dediniz bir buçuk ay içerisinde daralma yada sarkma gelisirmi hocam cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

Asya hanım öncelikle çok geçmiş olsun Muayene ettiğim hastalarda söylediğim sözlerin acil bir durum oluşmadığı sürece arkasındayım Öncelikle bunu belirteyim Eğer ameliyat olmadıysanız ve bu bölgeye ciddi bir travma almadıysanız acil şartlarda bir makat daralması ya da sarkması beklenen bir durum değildir. Eğer sizler için de uygunsa kontrol randevusu oluşturursanız size bu konuda daha net bilgi verebilirim Geçmiş olsun

17 Mayıs 2018 15:35