AA
Soru Sahibi
28 Mart 2018 15:40

Fissur ameliyatı

Merhabalar hocam bir buçuk ay kadar oluyo size muayeneye gelmiştim sadece fissur olduğunu başka bişey olmadığını soylemistiniz recdoderm krem vermiştiniz kremi kullandım ama pek bı faydası olmadı zaten sizde ameliyattan önce deneyelim demiştiniz çok ağrım olunca bı genel cerraha gittim bana makatimda daralma olduğunu hemen ameliyat olmam gerektini söyledi bir buçuk ay önce size sorduğumda siz daralma olmadığını soylemistiniz hocam o yüzden bende ameliyat olmadım aklıma takıldı hocam bir buçuk ay içinde makatta daralma gelisirmi bunu merak ettim cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler saygılar hocam

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

Asya hanım öncelikle çok geçmiş olsun Muayene ettiğim hastalarda söylediğim sözlerin acil bir durum oluşmadığı sürece arkasındayım Öncelikle bunu belirteyim Eğer ameliyat olmadıysanız ve bu bölgeye ciddi bir travma almadıysanız acil şartlarda bir makat daralması ya da sarkması beklenen bir durum değildir. Eğer sizler için de uygunsa kontrol randevusu oluşturursanız size bu konuda daha net bilgi verebilirim Geçmiş olsun

17 Mayıs 2018 15:39
AA
Soru Sahibi

Merhaba hocam bı sorum olacak size makat daralması mr defekografi de belli olurmu cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

18 Ağustos 2018 21:18
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

MR defekografi makatın fonksiyonel durumunu göstermede bizlere yardımcıdır. geçmiş olsun

31 Ağustos 2018 16:23