AA
Soru Sahibi
24 Kasım 2015 14:21

FİBROMİYALJİ VE DEPRESYON

HOCAM İYİ ÇALIŞMALAR,ANNEM YAKLAŞIK 80 YAŞINDA TANSİYON HASTASI VE MİDE SORUNU VAR. SON İKİ AYDIR FİBROMİYALJİ TEŞHİSİ KONULDU.PREGABALİN MADDESİ OLAN İLAÇTAN AKŞAM 150 MG SABAH 75 MG ALIYOR. ANCAK AĞRILARI VAR VE GECE SAAT 1-2 DEN SONRA YATMIYOR.AYRICA AYAĞA TEK BAŞINA KALKAMIYOR İYİLEŞMEYECEĞİNİ SÖYLÜYOR İŞTAHSIZLIK V.S.HOCAM SİZDEN RİCAM BU HASTALIĞI DA GÖZÖNÜNDE BULUNDURARAK EK OLARAK NE VEREBİLİRİZ.BULUNDUĞU YERDE PSİKYATRİ DOKTORU BULUNMAMAKTADIR.BAŞKA YERE DE GÖTÜRMEK HASTA AÇISINDAN ZORLAYICI BİR DURUM DAHA DOĞRUSU KENDİSİ GİTMEK İSTEMİYOR ÇÜNKÜ YÜRÜYEMİYOR.TEŞEKKÜR EDERİM.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Abdusselam bey, Maalesef buradan bir ilaç önerisinde bulunmamız mümkün değildir. Ayrıca hastayı da görmeden veya muayene etmeden bir ilaç önerisinde bulunmak tıbben uygun değildir. Saygılarımla.

24 Kasım 2015 22:01