zZ
Soru Sahibi
20 Şubat 2018 23:45

faranjitte tedavi

hocam merhaba babamın sitesinden soruyorum yas 41 gecen gün kbb gıttım faranjit olmus dedi bogazların antibiyotık verdi dr faranjıtte hocam antibiyotik kullanılıyormu birde hocam bazı doktorlar ateş olmadan antibiyotik içilmez diyorlar gittiğim kbb söyledim kıpkırmızı olmuş içmen gerekir dedi sizin görüşünüz nedir hocam ateş oluncamı içilir yoksa kızarıklık olunca kullanmak gerekirmi tesekkurler hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Abdulhalim Aysel
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Ateş yüksekliği boyunda lenf bezlerini buyuttuyse kullanılabilir

27 Mart 2018 15:30