ga
Soru Sahibi
9 Ağustos 2015 15:39

Evlilikte ilk cinsel yaşam

Selamün aleyküm Dr hanım ben yeni evlendim severek evlendim ancak cinsel ilişkide çok zorlanıyorum evliligimizin 3.günü ancak kizlik zarı yırtıldı pembesi kırmızımsi bi kaç damla kan geldi ve ağrı yanma kasılma nedeniyle çok ilerleyemeden kestik bunun üzerine 2 gün içinde 2, 3 defa daha denedik vajina girişinde ıslaklık oluyor istememde de problemim yok ama vajina içine girince biraz ilerleyince vajina içinde aşırı ağrı yanma oluyor ve bu nedenle kasıyorum kendimi bi kaç gün sonra adet oldum 1 hafta  tabiki ara verdik ama adet bitince yeniden yapalım dedik yine aynı şeyi yaşadım vajina içine azıcık ilerleyince sanki orda kapı var ağrıdan kasılıyorum eşimi durduruyorum ben rahatlamaya çalışıyorum öyle ilerlemesini söylüyorum ancak biraz ilerlesin vajina içindeki ağrıdan nefesim kesiliyor napmam lazım normal mi bu ağrı ilk cinsel ilişkilerde bunun için ağrı giderici krem vs varmıdır yada yapmam gereken başka bir şey yardımcı olursanız çok sevinirim kimseye soramıyorum çok teşekkür ederim şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Dilek Özdur
Kadın Hastalıkları ve Doğum

öncelikle mutlaka bir kadin dogum uzmanina muayene olmalisin

12 Ağustos 2015 10:07