ÇG
Soru Sahibi
30 Ocak 2018 00:30

Esneyemiyorum

Merhaba .. ben 16 yaşındayım ve esnemeye başladığımda birden yarıda kesiliyor ve esneyemiyorum.. esneyemeyince de içim bir kötü oluyor .. açık alan da esneyebiliyorum ama kapalı alanda biraz zor travma gibi bir şey değil sigara da içmiyorum .. bu sorunum kendimi bildim bileli var doktora gittiğimde astım testlerine vs bütün testlere girdim ama bir şey çıkmadı ne olduğunu merak ediyorum lütfen en kısa sürede cevap verin..

1 cevap
Cevaplar (1)

Gizem hanım geçmiş olsun. kulak burun boğaz uzmanına gitmenizi öneririm , anatomik yada fizyolojik bozukluk açısından size yardımcı olabileceklerine inanıyorum.

6 Şubat 2018 17:06