GR
Soru Sahibi
11 Şubat 2018 04:28

Eşçinsel Olmak İstemiyorum !!!!!

Eşçinsel Olmak İstemiyorum Ve Kadın Gibi Hissetmek İstemiyorum merhaba ben galiba eşçinselim aslında büyük bir olasılıkla eşçinselim 7-8 yaşlarından beri veya belki daha küçük 4 yaşımdan beri kendimi kadın olarak hissediyorum babamla vakit geçirmezdik hep kadınların arasında büyüdüm onları örnek aldım 7-8 yaşlarında kuzenlerimle cinsel oyunlar oynardık kadın hep ben olmak isterdim ve ilkokul ortaokulda herzaman kızlarla arkadaştım onlarla çok iyi anlaşıyoruz ama bir erkekle konuşurkende anlaşıyoruz fkt okdr samimi olmuyoruz kadınlarla daha iyi anlaşıyorum şuan 8.sınıfım 13 yaşındayım ve insanlar bana 5-6-7 de kız gibisin falan diyorlardı umursamazdım fakat artık umursuyorum insanların bana top kız gibisin gey misin veya küçük çocukların bana sen erkek misin kız mısın diye sormalarından bıktım önceden gay porno izlerdim bir ara lezbiyen izledim fkt hiçbir zevk almıyorum ama normal pornoda alıyorum ve ben galiba gayım yada biseksüel erkeklere ilgim var kadınlara az bir ilgim var zorluyorum eşçinsel olmak istemiyorum hiçbir şekilde eşçinsel olmak istemiyorum ve kendimi parmaklamış fln değilim ama kendimi yürürken ve konuşurken kadın gibi hissediyorum ama ben böyle hissetmek istemiyorum bu durumdan nefret ediyorum benim yaşımdakiler sevgili yapıyor önceden bende yapıyordum fkt şimdi kimseyi sevmyorum hoşlanmıyorum çok saçma gelıyor aşk işleri bir kız var ondan hoşlanıyorum ama çok az ztn oda başkasını seviyor benim durumumu kimse bilmiyor ben bu durumu kimseye anlatamam piskoloğa gidemem ailemin tepkisi çok kötü olur bu yüzden nolur bana yardım edin ben kendimi kadın gibi hissetmek istemiyorum ve eşçinselde olmak istemiyorum nasıl kurtulurum ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ayşe Kılınçaslan
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Sevgili Rüzgar, Açıkçası tüm yazdıkların ve kafa karışıklıkların ile ilgili bir uzmandan yardım alman gerekiyor. Aileler genel olarak bu konulara olumsuz bakmakla beraber çocuklarını sıkıntıya sokan durumarda çoğu zaman bekleneden daha anlayışlı ve işbirliğine yakın olabiliyor. Belki ilk planda ailene varsa başka türlü zorluklar (örneğin okul başarısı, akran ilişkilerinde sorunlar vb) nedeniyle yardım almaya ihtiyaç duyduğunu ifade edebilirsin. Süreç içinde adım adım sorunlar ve çözüm yolları gündeme gelecektir. Kolaylıklar diliyorum.

20 Şubat 2018 00:59