km
Soru Sahibi
21 Ocak 2014 17:17

erken mezi

mrb hocam daha önce sormuştum zevk suyu ufacık uyarılmadan bile geliyo; boşaldıktan sonra hemen kesilmi tekrar mezi geliyo az az diye. kültür testi yaptırdım sonuç alfa hemolitik streptokok yazıyo eritromisit dirençli klindamisin dirençli klorafenikol duyarlı linezolid duyarlı penisilin dirençli sefepim duyarlı sefotaksim duyarlı vankomisin duyarlı yazıyo ne demek doktor normal dedi bişey yazmadı. tşk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Bir enfeksiyonunuz var.Kültüre göre tedavi başlamak uygun olur diye düşünüyorum. Tedaviyi doktorunuz başlayacaktır. Geçmiş olsun

21 Ocak 2014 21:29