BM
Soru Sahibi
5 Ocak 2017 02:29

Erken boşalma

Hocam iyi günler dilerim,23 yaşındayım ve son iki senedir haftada 2-3 kez cinsel ilişki yaşıyorum.Sorunum ise boşalmanın erken gerçekleşmesi ile alakalı bir durum.Yapılan tetkiklerde değerlerim normal düzeyde gözüküyor.Bu problem nedeniyle düzenli olarak cipralex kullandım fakat bir süre sonra ilacı kullanmama rağmen problem yineledi.Herhangi bir başka ilaç veya başka bir yol mu izlemeliyim ? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Mert Bey, Yurt dışında olduğum için cevabım gecikti kusura bakmayın. Sizin mutlaka bir üroloji uzmanı ile görüşmeniz gerekir. Rastgele ilaç kullanmayın. Arzu ederseniz ben sizi bekliyorum Bu arada Benim Telefonum *** *** ** 38 Gelmek isterseniz mutlaka asistanımdan randevu alın. Bilgilenmek amacıyla www.yasarozgok.com u ziyaret edebilirsiniz. Geçmiş olsun

13 Ocak 2017 18:49