ee
Soru Sahibi
1 Aralık 2015 00:21

ereksiyonnnnnnnnnn

s.a hocam ben hafta da 3 kez felan cialis turu haplar iciorum ereksiyon icin bu durum herhangi bir probleme sebep olur mu ilerde .. bnde birde bel fitigi var az derecede olsa ilerletrmi bu haplar nedir iliskisi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Emre,, Yurt Dışında olduğum için cevabım gecikti, Kusura bakmayın Anlattığın konu önemli, Bu sana ileri yaşlarda sorun yaratır.Bu araştırılmalı Bunun için Skrotal Doppler Ultrason yaptırmalısın, Ayrıca FSH, Lh, Testosteron, Serbest Testosteron, prolaktin , E 2 gibi hormonlara da bakmak gerekir. Bunların sonucuna göre tedavi planı yapılmalı. Bu arada www.yasarozgok.com dan etraflı bilgi elde edebilirsiniz. Ben sizi bekliyorum Yoğunluğum dolayısıyla *** *** ** 38 nolu telefondan sekreterimden randevu alın Geçmiş olsun Prof Dr. Yaşar Özgök TÜYK Başkanı Turk Joint Board of Urology Başkanı TRT Avaz Doktor Özgök’le Sağlık Sunucusu

4 Aralık 2015 01:39