be
Soru Sahibi
21 Şubat 2018 16:17

epididim sızlaması

8 aydan beri epididimlerde sızlama mevcut,bu organları kaybettikmi hocam . Prosta Q adlı ılacı kullanıyorum 10 gun once aldım 4 ay kullanıcam. Eswt tedavisi 6.seanstayım prostatit non bakteriyel denildiği için medispec aletinden alıyorum,sızlamada hiç bir azalma yok genital antb. hepsini kullandım.Sızlama dan nasıl kurtulacağım gün boyu sızlıyor gecede sızlıyor şişlik vs yok, sızlama mevcut,eski sağlıklı resimlere me bakıp ağlıyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Ağrı tamamen epididime bağlı iseTedaviye yanıt vermeyen Kronik epididim ağrılarında cerrahi olarak epididim çıkarılabilir geçmiş olsun

21 Şubat 2018 18:20