18 Mart 2015 23:08

Enfeksiyon

Hocam merhaba kızımızda kusma vardı karın ağrısı vardı sancı gelip gidiyordu yediğini çıkarıyordu. Salgın da var..Doktor boğaz da iltihap olduğunu söyledi.. Multisef verdi 6 tane (iğne )kan tahlili temiz idrar temiz ,ishali yok ..kustuğu için serum verdi iki kere iki gün önce bu yazdığım işlemler bitti .cuma günü başlamıştı ..bu ikinci gün..iğneyi damar yolundan veriyorlardı multısef*** *** ** mg olarak..ama şimdi ateşi çıkıyor ve iniyor ..acile götürdüm balgamlı öksürük var ..biraz enfeksiyon var gaz kabızlık var dedi ...başka bişey olabilir mi şaşırdık

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Gülten Türkkanı Asal
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Merhabalar , Su anki muayene bulgulari ve ates sikligi onemli.Gerekirse akciger grafisi ve kan testi alinabilir. Cocuk doktoru tarafindan degerlendirilmenizi oneririm. Gecmis olsun

19 Mart 2015 08:42