BE
Soru Sahibi
30 Mart 2012 14:17

emme problemi

merhaba dr bey..4 aylık bebeğm var 2 aydır beni emmek istemiyor..açlıkdan da ağlamıyor..bende ek bişey vermiorum..merak ettiğim şey eğer emdiği yetmiorsa bu bi hastalık veya gelişme geriliği falan yaparmı?teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ali Fuat Serpen
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

ilk 6 ay bebekler için anne sütü çok önemlidir.eğer emmiyorsa bir rahatsızlığı olabilir.eğer yeterince anne sütü almıyorsa tabi ki gelişme geriliği de olur.bunun için çocuk doktoruna başvurmanızda fayda görüyorum

6 Nisan 2012 22:57