dh
Soru Sahibi
9 Kasım 2017 17:38

emar sonuc

hocam emar sonucumu degerlendirirmisiniz servika hafif duzeyli posteriora acilanma izlendi c2 vertebra korpusunda hemanjiom ile uyumlu lezyon izlendi vertabra korpis artikuler koselerde hafif duzeyli sivrilesmeler izlendi c3-4 duzeyinde sol parasantral protruzyon anterior subaraknoid mesafede kismi silonme izlendi c4-5duzeyinde genis tabanli protruzyon anterior subaraknoid mesafede kismi silinme izlendi c5-6duzeyinde nonkompresif posterior tasma izlendi servikal spinal kord konturlari genisligi ve sinyal yogunluk paterni tabidir.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi

MR raporunuza göre acil ameliyatlık bir durum yok. Öncelikle fizik tedavi görün. Eğer rahatlamazsanız bana gelebilirsiniz. Size ağrı tedavisi, antaljik trak ve kyroprakti uygulayabiliriz. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki telefonlardan Onur Hanımı veya Mustafa Beyi arayabilirsiniz.

14 Kasım 2017 19:44