GM
Soru Sahibi
30 Nisan 2018 02:48

Ella hap ve gebelik

Sevgilimle yaklaşık 2 hafta önce bir birliktelik yaşadık. Herhangi bir şekilde içine boşalmadım yinede her ihtimale karşı 2 gün sonra ella marka hap kullandık akabinde 1 hafta-10 gün sonra gebelik testi yaptık negatif çıktı fakat adet dönemi olması gerektiğinden epey bir gecikti 2 farklı markadan daha denedik ve sonuç yine negatif fakat halen bir adet dönemi gerçekleşmedi. Önceden gittiği doktorlar rahim içi iltihap ve erken menapoz riski gibi teşhisler koymuşlar. Acaba durum tahminen ne olabilir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

Kadın hastalıkları ve doğum alanında bir soru. onların yanıtlamaları daha doğru olur

30 Nisan 2018 13:24