um
Soru Sahibi
8 Mayıs 2018 00:35

El terlemesi

merhabalar hocam ben elim ayağım aşırı terliyor ETS ameliyatı hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)

Sayın Uluğ, Öncelikle çok geçmiş olsun. Bu hastalık tanısını aldıysanız. Cerrahi kesin çözümdür. Diğer yöntemler 3-5 aylık geçici iyilik hali sağlar. Yolunuz düşerse sizi muayene edip gerçekten ihtiyacınız olan nedir bakmak isterim. Sağlıcakla kalınız. Saygılarımla

10 Mayıs 2018 16:56
um
Soru Sahibi

peki hocam size bir soru daha soracam aşırı idrara çıkıyorum el terlemisiyle bir alakası varmı.

11 Mayıs 2018 02:13

Sayın Uluğ, Aşırı idarara çıkmanın çok değişik sebepleri var. Örneğin şeker hst. dan tutun da mesane iltahabına kadar değişen bir çok durum var. Meatbolizma hızınız da cabası. Size daha fazla sanal olarak yardımcı olamayacağım. Geçmiş olsun.

11 Mayıs 2018 11:57