Ga
Soru Sahibi
18 Nisan 2015 20:49

El sedefi

Bundan 20 gün önce elimde 3 tane sert doku oluştu bir uzmana görünüm krem verdi ama bu krem bir tanesini yaraya çevirdi sonra tekrar gidince bana sende el Sedef var dedi ama diğer yaraların geçti elimde küçük iğne ucu gibi şeyler görünüyor şu topluyor gibi şişiyor ama bu yaraya dönüşünde kapanması gecikti ne yapmalıyım doktor bey önce egzama turu diye ilaç verdi sonra böyle dedi .

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhbalar, Web üzerinden tanı koymak ve dolayısıyla tedavi önerebilmek mümkün olamaz. Probleminizi çözebilmek için mutlaka ulaşabileceğiniz bir Dermatoloji Uzmanına muayene olmalısınız. Eminim size en iyi çözümleri önereceklerdir. Geçmiş olsun.

20 Nisan 2015 10:41