ad
Soru Sahibi
18 Ocak 2018 21:08

El bilek ve parmak ağrısı

Hocam Merhaba, Yaklaşık 2 yıldır sol elimde bilek kısmında ve parmaklarımdaki ağrıdan dolayı birçok doktora gittim. En son GATA' da ilaçlı MR a girdiğimde kist veya zamanında kırık olmuş ve yanlış kaynama durumu söz konusu olabilir diyor. Doktorumun yer değiştirme sebebiyle malesef sonuçlarımı gösteremiyorum. Sizden randevu almak istiyorum fakat sistemde adınız gözükmüyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Saygılar..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Arsen Arsenishvili
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Günaydın. Öncelikle geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla bizim hastalardan birisiniz. Kim takip ediyordu sizi gülhanede? Ben mi yoksa mustafa kürklü hoca? Ben şu an yurtdışındayım. Ama yardımcı olmak isterim. Şu an gülhane el cerrahisinde uzm. Dr. Harun yasin tüzün hoca var. Ondan randevu alabilirsiniz. Yada mustafa kürklü hocadan randevu alın, kendisi istanbulda bahçeşehir memorial hastanesinde. Saygılarımla

26 Ocak 2018 08:38