ös
Soru Sahibi
3 Haziran 2016 11:59

ebabil kuşu hakkında

Tuğba hanım merhabalar, annem bugün itibariyle sokağımızda bir kuş bulup eve getirmiş. Araştırmalarıma göre kendisi bir ebabil kuşu. Yavru mu yoksa yetişkin bir ebabil mi anlayamadım. İnternette araştırdığım kadarıyla şekerli suyu karıştırıp gagasından besledim ancak bundan sonra ne yapmalıyım bilemiyorum. İnternette gezinirken sizin bu konuda bir haberinize rastladım ayrıca aynı şehirde ikamet ediyoruz sanırım. Bu kuşu size getirsem siz bakar mısınız ? Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar getirirseniz genel sağlık durumuna yavrumu yetişkin mi bakalım. Bakımını yaparız yardımcı olurum.

3 Haziran 2016 13:48