FF
Soru Sahibi
28 Kasım 2017 19:28

Düzensiz kanama

Hocam temmuz ayında tatile çıkacağım için adet geciktirici kullandım ilacı kestikten sonra adet oldum agustos ayında adet olmadım Eylül sonu adet oldum adet 5 gün sonra damla damla yada 1 ped değiştirecek kadar günde aşırı kanam değil ekim ortasında doktoruma gittim kist olduğunu çok az rahim duvarı kalınlığı olduğunu söyledi tahlil sonucum çıkana kadar ilaç vermedi 21 günlük bir ilaç verdi beyaz ol kahverengili ancak bugün hafif bir kanama gördüm henüz ilacımın bitmesine 3 gün kaldı hocam doktoruma güvenmek istiyorum sadece kist olduğunu korkulacak bişe olmadığını kanama gittikten sonra simear testi yapacagını söyledi ama bu şekilde olmaz diye biliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba kanama bitince smear yaptırabilirsiniz ilacın son günlerinde lekelenmeler olabilir

30 Kasım 2017 21:27