KZ
Soru Sahibi
1 Kasım 2015 23:57

Dusukten 2 hafta sonra kanama

Merhaba hocam ben 18 gun once 6 haftalik gebeligimde kendiliginden dusuk yaptim hic bir mudahale ve ilac gerek gorulmedi,kanamam 6 gun surdu ve tamamen kesildi dusukten 1 hafta sonra kontrole gittim doktor hersey normal dedi, fakat benim 5 gundur kasik agrisiyla beraber hafif kanamam var bu normalmi doktora gitmem gerekirmi aydinlatirsaniz sevinirim.iyi calismalar..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Birgül Karakoç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İlk 2 haftada düzensiz kanamalar olabilir. Ancak rahim içinde parça kalıp kalmadığını kontrol ettirmeniz gerekli.

2 Kasım 2015 12:39