UC
Soru Sahibi
6 Ağustos 2014 12:44

Düşük Tehlikem var nasıl önleyebilirim?

Ayşe Hanım merhaba; Yaklaşık 10 haftalık hamileyim. Doktor bebeğimin iyi göründüğünü ancak kesede problem olduğunu söyledi. Düşük riski ne kadardır? Düşüğü önlemek için neler yapmam gerekir? Yardımcı olabilirmisiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba sizi muayene etmeden bir şey söyleyemem,keseyi görmek gerekır,düşük yapmamak için sizin yapacağınız sadece istirahat etmek

7 Ağustos 2014 12:05