çs
Soru Sahibi
10 Haziran 2016 13:26

Dövme silme

İyi günler hocam benim sağ elimde 2 parmağımın ustunde ust uste yapılmış 2 dovmem var bunları sildirmek istiyorum silme işlemi yapıyor musunuz detaylı bilgi alabilir miyim ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Tahsin Oğuz Acartürk
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Geçmiş olsun Hem cerrahi hem de lazer yöntemi ile siliyorum. Hangisi uygunsa onu yapabiliriz. İletişim bilgilerim internette mevcut. Görüşmek üzere

13 Haziran 2016 18:44