pr
Soru Sahibi
22 Ağustos 2014 16:59

Dövme Silme İşlemleri

Hocam merhaba, Yazınızı okudum. Yurtdışında yaptığım araştırmalar doğrultusunda q-switched'in şuan en iyisi olduğunu öğrendim. Benim sildirmek istediğim 2 küçük, 2 büyük dövmem var? küçükler ortalama 3*5cm büyükler ise 10*5 cm civarı. Küçükler sadece siyah, büyüklerde çook az bir kırmızı ve yeşil var (renk olarak yeşil biraz daha yoğun). Bu durumda sizi ziyaret etmek istiyorum. İzmirde yaşıyorum. Yada izmirde önerebileceğiniz q-switched kullanan bir doktor var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Bülent Cihantimur
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba , Kliniklerimiz de Dövme Silme Tedavisi Q-Swich Lazerle yapılmaktadır.Tedaviyi Bursa ve İstanbul şubelerimizde gerçekleştiriyoruz. Ayrıntılı bilgi ve muayene için *** *** ** 'den ulaşabilirsiniz. DR BCT

22 Ağustos 2014 17:32