sn
Soru Sahibi
27 Eylül 2013 17:08

douglasta sıvı

USG incelemesini adetimin 5. gününde yaptırdım. Sonuçta Korpus solunda büyüğü 34x44 mm boyutlarda hipoekoik subseröz miyomlar izlenmektedir. Douglasta en kalın yeri olan 14 mm olan sıvı izlenmektedir. Kistik lezyon izlenmedi. Adetim düzenli. Tehlikeli mi?ne yapmalyım?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Müberra Namlı Kalem
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sevgili Nihal hanım Bu yazılanlar tek başına bir problem olduğunu göstermez, muayene bulguları ile birlikte değerlendirilir ve bence sadece takip gerektirir.Önemli olan sizi muayene eden doktorunuzun söyledikleridir. Sağlıklı günler dilerim

28 Eylül 2013 14:26