YY
Soru Sahibi
6 Ocak 2016 15:36

doğum sonrası lazer epilasyon

Hocam merhabalar,yaklaşık 1 yıldır polikistik over tedavisi görüyorum (gynelle draje ile), 8-9 ay sonra da hamilelik düşünüyorum. Hamilelikten önceki bu dönemde lazer yaptırsam (fotona sp dynamis yada Alexandrite ile, hangisini önerirseniz), doğumdan sonra tekrar tüylerim çıkar mı?Yoksa doğum sonrasını mı beklemeliyim? Cevabınız için teşekkürler:)

1 cevap
Cevaplar (1)

doğum sonrasını beklemeniz daha uygun olur. zaten 9 aylık dönemde anca 3 seans yaptırabilirsiniz ve gebelik döneminde hormonal değişiklikler nedeniyle kıllarda artış olabilir.

8 Ocak 2016 15:11