BO
Soru Sahibi
7 Ağustos 2017 00:06

dizimde 4 aydır ödem var nasıl geçer?

Merhaba 4 ay önce halısaha maçında ayağımın boşa çıkmasıyla birlikte dizim döndü . Maça devam ettim fakat maçtan sonra yürüyemedim bile . Ertesi gün röntgene gittim röntgende bir şey çıkmadı ağrı devam ederse MR'a gitmemi söylediler . 1 ay sonra MR'a gittim , MR'da menisküs yırtık gibi sorunlar çıkmadı sadece dizimde ödem olduğunu ve fizik tedaviye gitmem söylendi . Fizik tedaviye gittim ağrı kesici hap ve spray yazdılar 3 hafta kullandım fakat dizim tam olarak iyileşmedi. Top oynarsam yeniden sakatlanacağımdan korkuyorum hala ağrılar var. Doktor ağrı kesiciyi değiştirdi 3 kutu Etol Fort yazdı . sabah akşam kullanıyorum ama bi sonuç çıkacağını düşünmüyorum .

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ahmet İnanır
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)

Tetkikleriniz ile Romatoloji kliniği onerilir.

31 Ağustos 2017 12:36