uk
Soru Sahibi
13 Ağustos 2014 00:19

dizde agri

İyi günler hocam yaklaşık 2-3 ay önce ayağımı ters basmistim o gün bugündür dizlerimde ters hareket yapınca cok değişik bir ağrı oluyor,namaz kılarken secdede dizimi yere degdirince aciyor .sanki damarlarla ilgili gibi hissediyorum.aacaba neler onerirsiniz şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. İlker Önder Ferah
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

menisküs ya da bağ zedelenmesi gibi görünüyor,vakit kaybetmeden fizik tedavi hekimine gitmenizi öneririm , gerekli görürse mr isteyecektir ve tedavinizi erken aşamada planlayacaktır, geçmiş olsun dileklerimle

17 Ağustos 2014 03:17