KA
Soru Sahibi
11 Eylül 2014 15:43

dişlerim yamuk ve sarı

Merhaba Selim bey. Umarım yardım edersiniz.. Dişlerim doğuştan sarı ve yamuk. Alt dişlerim çok kötü durumda. Ama sağlam olduğunu söylüyor doktorlar. Ben dişlerimin görüntüsünden hiç memnun değilim. Yirmilik dişlerim de yeni yeni çıkıyor. Şuan 20 yaşındayım. Yardım ve fikirlerinizi almak istiyorum. Sizce hem beyaz olması hem de düzgün olması için ne yapabilirm?

2 cevap
Cevaplar (2)
Dt. Cem Alanya
Diş Hekimi

Merhaba herhalde yanlış kişiye soru sordunuz ben Diş Hekimi Cem Alanya. yirmi yaş dişlerinizi çektirin ortodontik tel tedavisi görün sonrada güzel bir beyazlatma yaptırın herşey yoluna girer

12 Eylül 2014 15:27
KA
Soru Sahibi

Teşekkür ederim:)

12 Eylül 2014 15:49
Dt. Cem Alanya
Diş Hekimi

.

12 Eylül 2014 17:43