tp
Soru Sahibi
11 Aralık 2015 15:39

dişlerim sallanıyor

ön dişlerim sallanıyor diş eti problemi olduğunu söylemişti bir doktor alttan ön 4 dişin bağlı olduğu diş eti kısmında kızarıklık var fırçalayınca dişlerim kanıyor ne yapabilirim dişlerimi mi kaybedicem var mı bir tedavisi . Teşekkür ederim ..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Evrim Karadağ
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

İyi günler Sizin büyük ihtimalle diştaşı ve dişeti tedavisine ihtiyacınız var. Gitmezseniz gerçekten de ön dişlerinizi kaybedebilirsiniz. Periodontoloji uzmanına gidin Geçmiş olsun

3 Ocak 2016 09:46