DC
Soru Sahibi
20 Ekim 2015 19:15

dislerim konusurken gülerken görünmüyor.

Merhaba ben 17 yaşndayım. Ortodontik tedavi görüyorm agzıma braket taktkar çene darlığı varms ilk once dise yapısk olan daha sonra çıkarılabilen braketler takıldı simdide tel tedavisine basladım doktorum benim bir sorunum var Dislerim konusurken gülerken görünmüyor dudaklarm dislerimi kapatıyor sanki bi perde iniyor ve bu durum benim konusmamı görünümü mü büyük ölçüde etkiliyor ne yapmam gerekir ortodontik tedavi ile çözüme kavuşurmu tedavi nasldr?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Melih Şengül
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

merhabalar. ortodontik bozukluklarda bazen tel tedavisiyle dişleri doğru pozisyona getirmek arzu edilen estetik görüntüyü vermesi için yeterli olmayabiliyor. bunun için ortodontik tedavi sonrasında kişiye gülüş tasarımı yapıyoruz. sizdeki durumu daha iyi anlayabilmem için bana resim gönderebilirseniz durumu daha net görebilirim. hem gülerken hemde dişlerinizin resmini çekip yollayabilirsiniz. sağlıklı günler dilerim. whatsupp *** *** **

20 Ekim 2015 21:50