ba
Soru Sahibi
13 Ocak 2018 04:01

diskopati dehidrasyon

Merhabalar, Dogum yaptiktan sonra tekrarlayan bel tutulmasi sikayetiyle nörologa gittim. Yapilan MR da L4/5 te diskopati ve su kaybi, L5/S1 de diskopati ve su kaybi oldugu söyleniyor. nörolog önemli bir sey degil diyerek romatologa gönderdi. kan testleri ve röntgen istedi. sonuclari bekliyorum fakat ne yapilacagi konusunda net bir bilgi veremediler. herhangi bir öneriniz olursa mutlu olurum. simdiden tesekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bunu erken dönem bir kireçlenme gibi değerlendirin. İltihaplı bir romatizma değil. Bir miktar egzersiz ve kilo kontrolü ile yakınmalarınızı yönetirsiniz ama bir fizik tedavi uzmanının kontrolünde olun mutlaka

17 Ocak 2018 16:31