gm
Soru Sahibi
2 Mayıs 2014 08:20

Dişimdeki leke

Sayin doktorum askerdeyim ve dislerimin arasinda kahverenginde iki tabe leke oldu tekini cikartiyim diye ugrasirken disimi kirdim oburki disime ne yapmam gerekir ve ayriyetten disime tel taktirmak istiyorum sadece ust tarafa maliyeti ne kadar olur sizce ? simdiden tesekkur ederim bende sariyer istinyeliyim :)

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Berk Göl
Diş Hekimi

Mücahit bey geçmiş olsun, ön dişlerinizin arkasında olusan lekeler diş taslarınızdır.muhtemelen kopan parca da diştaşınızdır. ortodontik tedavi yani dişlere tel takılması 4000 tl den baslamaktadır.alt -ust cene kombine tedavidir.fiyatta cok bir degisiklik olmayacaktır.tavsiyem alt ve ust aynı anda taktırın tellerinizi.hayırlı teskereler.

3 Mayıs 2014 10:58