SK
Soru Sahibi
2 Haziran 2014 15:06

Diş temizliği

Hocam bn 21 yaşında bir öğrenciyim ve dişerim alt tarafı kirecli ve sarı üst kısmı biraz daha az sarılıklar var bn dişkeri çok fırcalayan bir de değilim şimdi ise dişerimin görünüş bakımından güzel gözükmüyor temizletmek ve beyazlatmak isriyoruö ama çevremde ise söyle deniyor o diş tartarı senin dişleri koruyor deniyor şimdi bn sizce nasıl yapmalıyım bir hekime gidip temizletsem sonradan. Daha çok sıkıntı olır dişlerim zara görürmü yarcı olurmusuz şimdiden teşşkür ederim. Sagılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Deniz Kantar
Diş Hekimi

Merhaba kesinlikle dislerinizi temizletin o tartar disleri korumaz curutur agiz kokusu yapar diseti cekilmesine neden olur. Her yil duzenli olarak dislerinizi temizletin

2 Haziran 2014 15:11