da
Soru Sahibi
26 Ocak 2015 18:31

diş temizlenmesi

hocam iyi günler.dişlerimi günde 2 ya da 3 kere fırçalarım ve cok ozen göstermeye calısırım fakat dişlerime yakından bakınca bı diş yüzeylerimde sarımtırak bı renk söz konusu. diş temizleme işlemınde bu sarılıgı giderebilirmiyim? diş beyazlatma yöntemi tercihim olmadıgından diş temızletme yoluyla bu sorunumu gıdermek ıstıyorum yaşım 26 .şimdiden cevaplarınız ıcın teşekkurler iyi calısmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Alper Bey . Diştaşı temizlemesi ve diş yüzeylerinin polisajı yani parlatılmasıyla dişler üzerindeki plak kaldırılacağı ve renklenmeler de giderileceği için mutlaka daha parlak daha beyaz dişleriniz olacaktır. Ancak diş renginin tonunun daha da beyazlaması beyazlatma işlemiyle mümkün olmaktadır.

27 Ocak 2015 14:07