cr
Soru Sahibi
1 Ocak 2014 20:10

diş teli

iyi gunler sonay hanım ben hatay reyhanlıdan sıze bır sorum olcak 16 yaşındayım ve bak-gur luyum dıs telı taktıracam malıyetı ne kadar ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Sonay Altunay Bayraktar
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhabalar, ortodontik tedavi maliyetleri vakanın ağırlığına, dolayısıyla tedavi süresine göre değişiklik göstermektedir. Kesin maliyet muayenenizden sonra belirlenebilir. Bağ-Kur sigortanızdan yararlanabilmek için üniversite hastanelerine başvurmanız gerekmektedir. Özel muayenehanelerde sigortanız geçerli olamayabilir.

11 Ocak 2014 00:18