DM
Soru Sahibi
22 Ağustos 2017 19:56

Diş teli muayanesi

Hocam benim dişlerim de çarpışışıklık var birde dış çekiminden dolayı yana doğru kayma var dişler de bunun için muayene olmak istiyorum cumartesi günleri açık oluyor misiniz bir de ortalama diş teli fiyatlarınız nedir acaba şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Selman Dursun
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

İyi günler öncelikle mesajınızı daha yeni aldım kusura bakmayın bunun için. Kliniğimiz adapazarında ve cumartesi günleri de hizmet veriyoruz. Ortalama fiyatlarımız çift çene için beşbin liradan başlıyor diyebilirim. Muayene sonrasında daha net ve sağlıklı bilgi verebilirim. Muayene için *** *** ** 444 nolu telefondan randevu alabilirsiniz.

15 Ekim 2017 14:21