PS
Soru Sahibi
5 Nisan 2014 10:14

dis sikintisi

Sibel Hanim,iyi gunler! Bebegim 9 aylik. Iki disimiz cikti. Geceleri cok huzursuz oluyor- sik sik uyaniyor,agliyor. Once uykumuz duzenliydi,ama dis sikintisi dolayi bozuldu. Yatmadan once dis etine dentinox jel suruyorum,ama bu pek rahatlamiyor. Baska ne verebilirim gece cocuguma? nasil yardimci olabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Sibel Kılıçaslan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Calpol şurup yarım ölçek çok huzursuz olduğunda verebilirsiniz.

5 Nisan 2014 11:52