AY
Soru Sahibi
9 Nisan 2014 21:14

Diş Sarılığı

Hocam 19 yaşındayım ve dişlerim giderek sarılaşıyor ve bu belli olmaktan öte dişime nerdeyse ilerlemiş durumda bu durumdan çok rahatsız olmaya çalıştım diş beyazlatma işlemi varmı kesin çözümmüdür birde ben aktif sigara kullanıyorum bilginize kolay gelsin teşekkürler şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Cem Alanya
Diş Hekimi

diş taşı temizliği yaptırırsanız lekelerden kurtulursunuz ama siz iyi temizlemezseniz ve sigaraya devam ederseniz gene sararacaktır

10 Nisan 2014 09:51