r
Soru Sahibi
15 Eylül 2014 17:49

dis implanti yaptirmak istiyorum fakat dislerim curuk.cekim yapip ayni andada implant yapilabilirmi?

Merhaba benm uzun yillardir disimle ilgili problemlerim var.bunun sonucunda implamt yaptirmak istiyorum.doktora muane oldum.7 disim cekilecek ve 5 implant yapilacak.cok korktugum icin doktorum genel anestezi altinda cekim ve implanti yapicak.doktor cekimden sonra ayni anda implantlari yerlestirebilecegini soledi baska doktor ise cekimden sonra 3 ay bekleyip sonra implant takilabilit dedi hangisinin yapilmasi uygundur acaba ?cocuk dusundugum icin biran once curuk dislerimden kurtulup tedavim bitisin istiyorum.ayrica iko kez de genel anestezi almak istemiyorum.yardiminiz icon simdiden tesekkur ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Dt. M. Murat Metin
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

İmpalnt uygulamaları size de tavsiye edildiği gibi 2 şekilde yapılbilir. diş çekimi anında yada çekimden 2-3 ay sonra. Bu iki uygulamanın bazı şartları vardır. Siz bunlardan hangislerini taşıyorsanız ona göre hareket edilmelidir.

15 Eylül 2014 17:54