CC
Soru Sahibi
9 Mayıs 2018 09:50

Diş iltihabı

Merhaba. İki gün önce sol alt ve üst 20lik dişimi çektirdim. Alttaki dişim çürümüştü çekerken ağrı olduğu için iki kere morfin yaptılar. Diş bi kaç kere kırıldı en sonunda çektiler kökün bi kısmı içerde kaldı onu da aldılar dikiş falan atılmadı fakat yüzüm hafif şişti. Çekilen alt tarafta beyaz beyaz bişeyler görünüyor iltihap olabilir mi. Ağrı oluyo ama aşırı değil. Yanlarında kalan azı dişlerde var ağrı o da normaldir sanırım. İltihap olabilir mi o beyazlar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun...Doktorunuza danışıp ilaç tedavisine başlamanızı öneririm...sağlıklı günler

14 Mayıs 2018 11:02