MA
Soru Sahibi
23 Ocak 2018 00:50

diş eti

merhaba doktor hanim benim sorum şu: ben 2 yil önce dişimi çektirdim.yukarida sağ tarafta, en arkadaki dişten önceki diş. bu dişim ağrı yapti doktora gittim doktor nə yaptisa ağrı kesilmedi.bir hafta sonra dişimi çektirdim. veo günden bu yana çekilen dişin yerinden ara sıra irin geliyor. bazende kanli irin geliyor. başka doktora gittim kemik kiriği olduğunu söylediler, röntgen yaptilar, hiç bir şey gözükmemesine rağmen eti delip kemik kiriği olmasını yokladilar. ama hiç bir kemik kirintisi bulamadilar. hala dişimden irin geliyor. en çokta yemək yedikdən sonra oluyor.sivilce gibi gözüküyor. içində irin. bu nə olabilir? lütfən bana cevap verin şimdiden teşekkür edərdim.cevabinizi bekleyeceğim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Malesef muayene etmeden net birşey söylemem imkansız. Röntgen çektirip mail adresimize yollayabilirsiniz. Geçmiş olsun.

23 Ocak 2018 09:31