YT
Soru Sahibi
16 Kasım 2017 20:36

Diş eti şişmesi

İyi günler benim diş etlerimde aşırı hassasiyet biraz çekilme ve kızarıklık oluşmuştu antibiyotik kullandim ve diş etlerim geçti fakat alt dişlerimin sağ tarafı en son bölümde toplu iğeni ucu kadar ucu beyaz bi baloncuk oluştu ve o bölümde şiş antibiyotiğe rağmen geçmedi acaba zamanla geçer mi üstüne bastırın ca biraz aciyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Selahi Ertürk
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Sn Yılmaz ,Yakınmanızın bölgesi sanki 20 yaş dişi gibi görünüyor .röntgen kontrolu olursa iyi olur .Saygılarımla

21 Kasım 2017 10:57