GM
Soru Sahibi
26 Mart 2017 22:41

Dis eti sis

Merhabalar. Benim kedimin bundan üç ay kadar önce dilinde yara çıktı tedavi ile bu geçti daha sonra boynunda bir sivilce gibi bir sey çıktı onu sıkınca iltihap çıktı içinden o zamandan sonra dış eti en arka dişin bittiği yerde şişlik var aşırı derece de diline kadar değen bir şişlik. Mama yiyemiyor ne yapmalıyım iki kere antibiyotik tedavisi yapıldı şimdi tekrar var bu sorun geçici rahatlıyor ama bu şişlik geçmez mi

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Kedinizin detaylı ağız içi muayenesi yapılarak sorununuza yanıt verilebilir. Geçmiş olsun

29 Mart 2017 17:04