ek
Soru Sahibi
22 Ocak 2016 12:20

Diş eti delinmesi derin

Merhaba hocam ben 16 yaşındayım hocam benim üstte diş etimde delik oluştu kürdanla bastırdım kürdan girdi içine bayağı kaldı çıkması zor oldu ve kanadı delik oldu üst lateral dişimin arasında diş etinde dişlerimi fırçalayınca felan çok sızlıyor ağrıyor delik kapanırmı acaba ne yapmam gerekiyor bilgi verirmisiniz diş hekimliğinde netür tedavi uygulanabilir

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Funda Çar
Diş Hekimi

Merhaba Sevgili Atakan dişlerinle bakım haricinde çok fazla meşgul olduğunu düşünüyorum.Lütfen fırçalama ve diş ipi haricinde başka bişeyle kurcalama.

22 Ocak 2016 14:45