ab
Soru Sahibi
11 Ocak 2016 14:54

diş ertetik

iyi günler ben dişlerim şıkır şıkır olsun istiyorum her yerde reklamlarda olan dişler gibi kaplama ney yaptırmalıyım estetik olsun zirkon, porselen olmalı ne kadar size gelsem

2 cevap
Cevaplar (2)
Dt. Yeliz Çulha
Diş Hekimi

Estetik dişlere sahip olmanın farklı yöntemleri vardır.Önce sizi muayene etmeliyiz.ve soruna göre çözüm bulmalıyız.Gülüş estetiği ve parlak dişler ortodonti veya porselenler veya bleaching sistemiyle kavuşabilirsiniz. Güzel gülüşler dilerim.

11 Ocak 2016 15:19
ab
Soru Sahibi

ben kaplama yaptırmak istiyorum üst var kendi dişlerim altta dolgu var kaplama yaptırmak istiyorum porselen kaba duruyor demirli , ya kristali zenginleştirmiş porselen ful porselen yada zirkon ,kron kaplama tümünü yaptırmak bir olsun aylı ayrı olmasın nasıl yapmalıyım resimlerdeki dişler gibi olsun sizde çaymahalle yi biliyorum tam neresindediniz

12 Ocak 2016 15:54
Dt. Yeliz Çulha
Diş Hekimi

www.beyazmartidis.com.tr adresinden iletişim numaralarıma ulaşabilirsiniz.

16 Ocak 2016 17:57