SK
Soru Sahibi
1 Nisan 2015 21:17

diş dolgusu

Merhaba. Yaklaşık 3 hafta önce yüzeysel çürük nedeniyle dişime dolgu yaptırdım 3 hafta geçmesine rağmen yediğim bişeyde hafif sızlanma meydana geliyor. sert bir cisimle tıkladığım zaman farkettim ki dişimin arka tarafında bir sızlanma var. Ne yapmalıyım tekrar dolgu yaptırdığım doktora gittiğimde ne söylemeliyim nasıl bir yol izlemeliyim fikriniz benim için önemli çok teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Doktorunuzdan bir film çekip kontrol etmesini isteyebilirsiniz. Eğer kendi kendine ağrı, sıcakta ağrı yok ise,ve üstüne basıp yemek yiyebiliyor iseniz endişe etmeyin. Doktorunuz gerekiyorsa dişe tekrar müdahele edip sıkıntınızı geçirecektir.

6 Nisan 2015 14:35