24 Haziran 2016 09:00

Diş çekimi sonrası koku

Merhaba hocam ben 2 gün önce sağ alt 20 lik dişimi çektm ve çektikten sonra şuan ağzımda çok kötü bi koku oldu midemi bulandırıyor ne yapmalıyım hocam ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar alt çenede çekim sonrası besin artıklarının birikmesi nedeniyle enfeksiyon ve ağız kokusu olabilir..İyi bakımla bu sorununuzu çözebilirsiniz..Ağız gargarası kullanıp ,fırçalamanızı ihmal etmeyin ...10 gün süt ve türevlerini kullanmayınız...çok geçmiş olsun...

26 Haziran 2016 16:58