wm
Soru Sahibi
24 Eylül 2015 00:07

diş beyazlatma

internette gördüğümüz ucuz diye aldığımız diş beyazlatma ürünlerine karşıyım ancak doktora gittiğimde dişimi beyazlatmıyor sizce dişim için ne tür bir uygulamada bulunabilirim bilgilendirirseniz çok memnun olurum teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Diş beyazlatma işlemi sadece dişhekimleri tarafından yapılabilir. Ağız içi muayene yapılarak, bu işlem için uygun olup olmadığınıza bakılır. Uygunsa yapılmasında bir sakınca yoktur.

14 Ekim 2015 11:21